IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Country
sv: Land

en: Update
sv: Uppdatera

en: here
sv: här

en: Not installed
sv: Inte installerad.

en: Installed
sv: Installerad

en: Animation
sv: Animering

en: About
sv: Om

en: Delete item
sv: Radera post
