IP Locator with Splash (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Cancel
tr: İptal

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Country
tr: Ülke

en: Update
tr: Güncelle

en: here
tr: buraya

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında

en: Are you sure you want to delete this item?
tr: Bu öğeyi/öğeleri silmek istediğinizden emin misiniz?
