IP Login (7.x-2.0-rc1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: user
cs: uživatel

en: Pages
cs: Stránky

en: Weight
cs: Váha

en: edit
cs: upravit

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cs: Pokud je zvolen mód PHP, zadejte PHP kód mezi %php. Poznámka: spuštění nevhodného PHP kódu může znefunkčnit Váš web.
