IP Login (7.x-2.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: user
eo: uzanto

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Weight
eo: Pezo

en: edit
eo: redakti

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eo: Se la PHA-reĝimo estas elektita, enmetu PHA-kodon inter %php. Rimarku ke funkciante neĝustan PHA-kodon povas rompi vian retejon de Drupalo.
