IP Login (7.x-2.0-rc1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: user
gl: usuario/a

en: Pages
gl: Páxinas

en: Weight
gl: Peso

en: edit
gl: editar

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
gl: Se se escolle o modo PHP, introduza o código PHP dentro de %php. Teña en conta que a execución de código PHP incorrecto pode rachar o sitio de Drupal.
