IP Login (7.x-2.0-rc1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: user
nn: brukar

en: Pages
nn: Sider

en: Weight
nn: Vekt

en: edit
nn: endre

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nn: Om PHP-modus er valt, skriv PHP-kode mellom %php. Merk at eksekvering av feil PHP-kode kan øydeleggja Drupal nettstaden.
