IP Login (7.x-2.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: user
bg: потребител

en: Pages
bg: Страници

en: Weight
bg: Тегло

en: edit
bg: редактирай

en: Messages
bg: Съобщения

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bg: Ако е избран PHP-mode, въведете PHP кода между %php. Помнете, че неправилният PHP код може да разруши вашия сайт.
