IP Login (7.x-2.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: user
he: משתמש

en: Pages
he: עמודים

en: Weight
he: משקל

en: edit
he: עריכה

en: Messages
he: מסרים

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
he: אם נבחר  PHP-mode , הכנס קוד PHP בין %php. שים לב שביצוע של קוד שגוי יכול להרוס את האתר.
