IP Login (7.x-2.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: user
is: notandi

en: Pages
is: Síður

en: Weight
is: Vægi

en: edit
is: breyta

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
is: Ef PHP-sýn er valin, setjið þá PHP kóða milli %php. Athugið að ef settur er inn rangur PHP-kóði getur hann valdið því að Drupal vefurinn hættir að virka.
