IP Login (7.x-2.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: user
ro: utilizator

en: Pages
ro: Pagini

en: Weight
ro: Greutate

en: edit
ro: modifică

en: Messages
ro: Mesaje

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ro: Dacă a fost ales modul PHP, introdu cod PHP intre %php. Reţine că executarea de cod PHP incorect poate duce la năruirea întregului sit Drupal.
