IP Login (7.x-2.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: user
sq: përdoruesi

en: Pages
sq: Faqet

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sq: Nëse është zgjedhur modaliteti PHP, shkruaj kodin PHP midis %php. Ki parasysh që ekzekutimi i një kodi jokorrekt PHP mund të dëmtojë sitin tënd Drupal.
