IP Login (7.x-2.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: user
fa: کاربر

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Weight
fa: وزن

en: edit
fa: ویرایش

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fa: اگر PHP-mode انتخاب شده باشد، کد PHP خود را بین %php وارد کنید. توجه داشته باشید اجرای کد اشتباه می‌تواند سایت را از کار بیاندازد.
