IP Login (7.x-3.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bo: གལ་ཏེ་PHP དཔེ་རྣམ་འདེམས་ན་ %php བར་དུ་PHPབྱ་རིམ་གྱི་ཚབ་ཨང་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། དོ་སྣང་བྱེད་རྒྱུད་ཅིག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་ཅན་གྱི་PHPཚབ་ཨང་ལག་བསྟར་བྱས་ན་ཁྱེད་ཀྱི་Drupal དྲ་ཚིགས་ལ་གཏོར་བརླག་བྱེད།
