IP Login (7.x-3.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: user
es: usuario

en: Pages
es: Páginas

en: Weight
es: Peso

en: edit
es: editar

en: Messages
es: Mensajes

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
es: Si se ha elegido el modo PHP, escriba el código PHP entre %php. Tenga en cuenta que ejecutar código PHP incorrecto puede arruinar su sitio Drupal.
