IP Login (7.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: user
hr: korisnik

en: Pages
hr: Stranice

en: Weight
hr: Težina

en: edit
hr: uredi

en: Messages
hr: Poruke

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hr: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod između %php. Imajte na umu kako izvršenje lošeg PHP koda može srušiti vašu Drupal stranicu.
