IP Login (7.x-3.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
km: បើ​របៀប​ PHP ត្រូវបាន​ជ្រើស បញ្ចូល​កូដ​ PHP រវាង​ %php ។ ចំណាំ​ថា​ការ​ប្រតិបត្តិ​កូដ PHP មិន​ត្រឹមត្រូវ​អាច​ធ្វើ​ឲ្យ​ខូច​តំបន់ Drupal របស់​អ្នក​ ។
