IP Login (7.x-3.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: user
pl: użytkownik

en: Pages
pl: Strony

en: Weight
pl: Waga

en: edit
pl: edytuj

en: Messages
pl: Wiadomości

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pl: Jeśli wybrano tryb PHP, kod należy umieścić wewnątrz znaków %php. Warto wiedzieć, że uruchamianie niepoprawnie napisanego kodu PHP może spowodować całkowitą awarię witryny.
