IP Login (7.x-3.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: user
vi: người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Weight
vi: Độ nặng

en: edit
vi: sửa

en: Messages
vi: Thông báo

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
vi: Nếu chế dộ PHP được chọn, nhập vào đoạn mã PHP ở giữa %php. Chú ý rằng việc thực thi đoạn mã PHP không đúng có thể làm hỏng hệ thống Drupal của bạn.
