IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: user
az: İstifadəçi

en: Pages
az: Səhifələr

en: Weight
az: Çəki

en: edit
az: redaktə et

en: Messages
az: Mesajlar
