IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: user
cy: defnyddiwr

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Weight
cy: Pwysau

en: edit
cy: golygu

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
cy: Os yw'r dull-PHP wedi ei ddewis, rhowch gôd PHP sydd rhwng %php. Rhowch sylw bod cyflawni côd-PHP anghywir yn gallu torri eich safle Drupal.
