IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: user
da: bruger

en: Pages
da: Sider

en: Weight
da: Vægt

en: edit
da: redigér

en: Messages
da: Beskeder

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
da: Hvis PHP-tilstanden er valgt, kan du indtaste PHP-kode mellem %php. Bemærk at ugyldig PHP-kode kan få dit Drupal-site til at holde op med at virke.
