IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
dz: པི་ཨེཆ་པི་ཐབས་ལམ་དེ་གདམ་ཡོད་པ་ཅིན་%php བར་ན་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བཙུགས། དྲན་དགོཔ་ལག་ལེན་འཐབ་མི་པི་ཨེཆ་པི་ཨང་རྟགས་བདེན་མེད་དེ་གིས་ཁྱོད་རའི་ཌུ་པཱལ་ས་ཁོངས་རྒྱུན་ཆད་འོང་།
