IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Weight
gu: તરલતા

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Messages
gu: સંદેશાઓ
