IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Weight
ka: წონა

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Messages
ka: შეტყობინებები
