IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: user
kk: пайдаланушы

en: Pages
kk: Беттер

en: Weight
kk: Салмағы

en: edit
kk: түзету

en: Messages
kk: Хаттар

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
kk: Егер РНР режимі таңдалған болса, РНР кодын %php алдында енгізіңіз. Дұрыс емес РНР кодын іске қосу кезінде сіздің Drupal-дағы сайтыңыздың жұмысы тоқтап қалуы мүмкін екенін білуіңіз жөн.
