IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: edit
kn: ಸಂಪಾದಿಸು

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು
