IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Weight
lt: Svoris

en: edit
lt: redaguoti

en: Messages
lt: Žinutės

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.
