IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: user
nl: gebruiker

en: Pages
nl: Pagina's

en: Weight
nl: Gewicht

en: edit
nl: bewerken

en: Messages
nl: Berichten

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
nl: Als de PHP-modus is gekozen, geef dan de PHP-code op tussen %php. Merk op dat het uitvoeren van incorrecte PHP-code uw Drupalsite defect kan maken.
