IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: user
oc: utilizaire

en: Pages
oc: Paginas

en: Weight
oc: Pes

en: edit
oc: modificar

en: Messages
oc: Messatges

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
oc: Se lo mòde PHP es seleccionat, picatz lo còde PHP entre %php. Notatz que l'execucion de còde PHP incorrècte pòt blocar completament vòstre site Drupal.
