IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: user
ru: пользователь

en: Pages
ru: Страницы

en: Weight
ru: Вес

en: edit
ru: изменить

en: Messages
ru: Сообщения

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ru: Если выбран PHP-режим, введите PHP-код между %php. Имейте в виду, что выполнение некорректного PHP-кода может привести к неработоспособности сайта.
