IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: user
sl: uporabnik

en: Pages
sl: Strani

en: Weight
sl: Teža

en: edit
sl: uredi

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sl: Če je izbran PHP način, vnesite PHP kodo med %php. Nepravilno izvajanje PHP kode lahko onemogoči delovanje vaše spletne strani.
