IP Login (7.x-3.0-beta1) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: user
th: ผู้ใช้

en: Pages
th: หน้า

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Messages
th: ข้อความ

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
th: ถ้าเลือกโหมด PHP ให้ใส่โค้ด PHP ระหว่าง %php การใส่โค้ด PHP ที่ไม่สมบูรณ์อาจสร้างปัญหากับเว็บไซต์ได้
