IP Login (7.x-3.0) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: user
be: карыстальнік

en: Pages
be: Старонкі

en: Weight
be: Вага

en: edit
be: рэдагаваць

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
be: Калі абраны PHP-рэжым, увядзіце PHP-код паміж %php. Увага: выкананне некарэктнага PHP-кода можа пашкодзіць Ваш сайт.
