IP Login (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: user
el: χρήστης

en: Pages
el: Σελίδες

en: Weight
el: Βάρος

en: edit
el: επεξεργασία

en: Messages
el: Μηνύματα

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
el: Αν έχει επιλεχτεί η κατάσταση λειτουργίας PHP, εισάγετε τον κώδικα PHP μεταξύ των %php. Πρέπει να σημειωθεί ότι η εκτέλεση λανθασμένου κώδικα PHP μπορεί να θέσει εκτός λειτουργίας τον ιστοτόπο σας.
