IP Login (7.x-3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: user
sk: používateľ

en: Pages
sk: Stránky

en: Weight
sk: Váha

en: edit
sk: upraviť

en: Messages
sk: Správy

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený režim PHP, zadajte PHP kód medzi %php. Poznámka: spustenie nevhodného kódu môže znefunkčniť váš web.
