IP Login (7.x-3.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: user
sv: användare

en: Pages
sv: Sidor

en: Weight
sv: Vikt

en: edit
sv: redigera

en: Messages
sv: Meddelanden

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
sv: Om PHP är valt skriver du PHP-kod mellan %php. Observera att felaktig PHP-kod kan förstöra din Drupal-webbplats när den körs.
