IP Login (7.x-3.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: user
te: వాడుకరి

en: Pages
te: పేజీలు

en: Weight
te: భారం

en: edit
te: మార్చు

en: Messages
te: సందేశాలు
