IP Login (7.x-3.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: user
tr: kullanıcı

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Weight
tr: Ağırlık

en: edit
tr: düzenle

en: Messages
tr: İletiler

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
tr: Eğer PHP kipi seçildiyse PHP kodlarını %php arasında girin. Hatalı PHP kodu çalıştırmanın Drupal sitenizi bozacağını unutmayın.
