IP Login (7.x-3.1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: user
bs: korisnik

en: Pages
bs: Stranice

en: Weight
bs: Težina

en: edit
bs: izmijeni

en: Messages
bs: Poruke

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
bs: Ukoliko je odabran PHP-mod, unesite PHP kod izmedju %php. Nepravilan kod može napraviti "probleme" sa vašom stranicom pa stoga budite oprezni.
