IP Login (7.x-3.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: user
ca: usuari

en: Pages
ca: Pàgines

en: Weight
ca: Pes

en: edit
ca: edita

en: Messages
ca: Missatges

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.
