IP Login (7.x-3.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: user
et: kasutaja

en: Pages
et: Lehed

en: Weight
et: Kaal

en: edit
et: muuda

en: Messages
et: Sõnumid

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
et: Valides PHP režiimi, siseta PHP kood %php vahele. Pea meeles, et ebakorrektne PHP-kood võib Drupali kodulehe katki teha.
