IP Login (7.x-3.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: user
eu: erabiltzailea

en: Pages
eu: Orriak

en: Weight
eu: Pisua

en: edit
eu: editatu

en: Messages
eu: Mezuak

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
eu: PHP era hautatuz gero, idatzi PHP kodea %php artean. Kontutan hartu PHP kodean okerrik izanez gero, Drupal gune osoa hondatuko duela.
