IP Login (7.x-3.1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: user
fi: käyttäjä

en: Pages
fi: Sivut

en: Weight
fi: Paino

en: edit
fi: muokkaa

en: Messages
fi: Viestit

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
fi: Jos PHP-tila on valittuna, syötä PHP-koodi %php -tagien väliin. Huom!  Virheellisen PHP-koodin ajaminen voi rikkoa sivuston.
