IP Login (7.x-3.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: user
hu: felhasználó

en: Pages
hu: Oldalak

en: Weight
hu: Súly

en: edit
hu: szerkesztés

en: Messages
hu: Üzenetek

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
hu: Ha a PHP-mód lett kiválasztva, akkor a PHP kód megadható %php jelölések között. Hibásan megadott PHP kód működésképtelenné teheti a webhelyet!
