IP Login (7.x-3.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: user
it: utente

en: Pages
it: Pagine

en: Weight
it: Peso

en: edit
it: modifica

en: Messages
it: Messaggi

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
it: Se viene scelta la modalità PHP, inserisci codice PHP tra %php. Tieni presente che eseguire codice PHP non corretto può danneggiare il tuo sito Drupal.
