IP Login (7.x-3.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: user
lv: lietotājs

en: Pages
lv: Lapas

en: Weight
lv: Svars

en: edit
lv: labot

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lv: Ja PHP-režīms ir uzstādīts, ievadiet PHP kodu starp %php. Ņemiet vērā, ka nekorekta  PHP-koda izpilde var sagraut Jūsu Drupal vietni.
