IP Login (7.x-3.1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: user
pt: usuário

en: Pages
pt: Páginas

en: Weight
pt: Peso

en: edit
pt: editar

en: Messages
pt: Mensagens

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
pt: Se você selecionar o modo PHP, escreva o código PHP entre %php. Note que executar código PHP inválido ou errado pode danificar o seu site Drupal.
