IP Login (7.x-3.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: user
uk: користувач

en: Pages
uk: Сторінки

en: Weight
uk: Вага

en: edit
uk: редагувати

en: Messages
uk: Повідомлення

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
uk: Якщо вибрано режим PHP, введіть PHP-код між %php. Пам'ятайте - виконання неправильного коду PHP може порушити роботу друпалівського сайту.
