IP Login (7.x-3.1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: user
ta: பயனர்

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Weight
ta: எடை

en: edit
ta: மாற்று

en: Messages
ta: செய்திகள்
