IP Path Access (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: delete
ar: حذف

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Path
ar: المسار

en: IP address
ar: عنوان الـIP
